Існують люди-запальнички. Навколо них все горить і кипить, в хорошому сенсі. Кажуть, що Земля обертається через сукупність магнітних полів. Та скоріше, її обертають саме такі люди-запальнички.
Нам пощастило мати такого клієнта. Андрій Анатолійович має міцну емоційний й фізичний зв’язок до Херсонщини, тому не покидає цей регіон ані на мить. Ані попри війну, ані попри інші причини. В особливо важкі часи, після обстрілів, атак і катастроф, цей клієнт ніколи не зупиняється сам і не зупиняє роботу. І постійно повторює: “Життя продовжується”.
Серед усіх проєктів, що ми зробили разом, цукрово-червоною ниткою проходить образ кавунів. Цей образ викристалізувався у бажання клієнта замовити неонову вивіску з кавунами. Точніше, дві. Одну для адміністрації, другу – для роботи, бо душа на роботі.
Андрій Анатолійович настільки надихає своєю енергійністю й вірою в життя, що ми вирішили зробити дещо більше за неонову вивіску. Через деякий час клієнт отримав кавуни-картини з неоном. І в ту мить було помітно, як його торкнулася світла усмішка надії.